Menu
Strona głowna-OFERTA-Rolety zewnętrzne

< powrót

Rolety zewnętrzne

 

Informacje ogólne

Stanowią doskonałą izolację akustyczną , ochronę przed nieproszonymi gośćmi, dodatkową izolację termiczną, chronią Twoją prywatność a latem zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpocząć zmęczonym oczom.

 

 

Systemy rolet
 

System adaptacyjny:

Polecany do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym budynku i jest dopasowana do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek: SK45 i okrągłe "System Owal".

 

  

System podtynkowy "INTEGRO"

System do zastosowania w nowo wznoszonych budynkach, zapewnia optymalne rozwiązania projektantom i budowniczym.

Uwaga!!!
Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy, czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.

System Nadprożowy Typu "SKN"

Stosowany w nowo wznoszących budynkach jak system "Integro". Oferowane przez naszą firmę, skrzynki "SKN" są nowoczesnymi bezproblemowymi elementami budowlanymi dla architektów i przedsiębiorstw budowlanych.

Uwaga!!!
Skrzynka "SKN" jest gotowym rozwiązaniem. Dzięki specjalnej technologi i zastosowaniu "twardego styropianu" (zapewnia wysoki stopień izolacji termicznej) .

 

 

Roleta + Siatka Przeciwinsektowa

Sprowadzona i niezawodna technika rolet połączona z elegancką i nowoczesną skrzynką aluminiową o zaokrąglonym kształcie wraz z siatką przeciw insektom. Dzięki tej niezwykłej formie klient ma możliwość nadania każdej elewacji całkowicie osobistego charakteru łącznie z zabezpieczeniem wnętrza budynku przed natrętnymi owadami.

 

 
Profile roletowe
 

Profil PE 41

Należy do grupy profili ( ekstrudowanych) , jest on polecany o sobą przedkładającym na plan pierwszy walory zabezpieczające.  Cechuje się bardzo dobrymi właściwościami wytrzymałościowymi  wynikającymi z budowy tego profilu. Profil ten może zostać  polakierowany na dowolnie wybrany przez Państwa kolor.  Ze względu na ciężar profilu w roletach wykonanych z profilu  PE 41 zalecamy stosować napędy elektryczne lub mechanizmy  półautomatyczne.

 

Profile PA 37 i PAU 37

Należą do grupy najpopularniejszych profili aluminiowych. O powodzeniu tej grupy profili może świadczyć fakt, że wykonane z nich rolety od lat chronią okna w tysiącach domów na terenie całej Europy. Niewielka szerokość i smukły kształt profili PA 37 i PAU 37 sprzyja zastosowaniu ich w roletach okiennych. Dzięki tym cechom profil doskonale się nawija i z powodzeniem mieści się w niewielkich rozmiarów skrzynkach.

         

Profil PA 41

Przeznaczony jest do wykorzystania W roletach okiennych, wnękach drzwiowych oraz niedużych rozmiarów witrynach. Profil ten jest wyższy i grubszy , a co za tym idzie bardziej stabilny. Jednocześnie  dobre średnice nawojowe pozwalają na zastosowanie tego profilu w skrzynkach o niewielkich rozmiarach.

 

Profile PA 52 i PA 55

Przeznaczone do stosowania w roletach okiennych o dużych szerokościach, wnękach drzwiowych oraz witrynach. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą  sztywność profili, przy zachowaniu zgrabnego, proporcjonalnego wyglądu. Na szczególną uwagę zasługuje profil PA 52 ze względu na doskonałe parametry nawojowe w tej klasie profili , co pozwala na zastosowanie tego profilu w skrzynkach o niewielkich rozmiarach. Profile te zaleca się stosować do maksymalnej szerokości rolet odpowiednio:
PA 52 do szerokości 3,8 m.
PA 55 do szerokości 3,4 m.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podstawowe napędy      

Zwijacz taśmowy

Zwijacz sznurka
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PPH-U PARTNER  Ul. E.Plater 13a  25-111 Kielce        Tel. kom.: 501-836-437    E-mail: biuro@bramykielce.com.pl

bramykielce.com.pl - bramy, rolety i bramy garażowe - Kielce

 Powered by: www.cdx.pl